PSYKOTERAPEUTIT

Terapiatila Kodossa työskentelevät psykoterapeutit ovat pohjakoulutukseltaan psykologeja ja monipuolisesti jatkokouluttautuneita sekä Kela-pätevyyden omaavia ammattilaisia. Osalla psykologeista on yksilöpsykoterapiakoulutus vielä meneillään ja he tarjoavat koulutusvaiheen hoitoja. Voit hakeutua vastaanotolle niin lyhyeen kuin pidempään työskentelyyn. Psykoterapeutit ja psykologit käyttävät joustavasti eri menetelmiä työskentelyssään ja työskentelyn keskiössä on aina toimiva ja luottamuksellinen yhteistyösuhde. Lisätietoja psykoterapeuteista ja psykologeista saat klikkaamalla kuvaa.

Susan Hovorka-Paronen 

Psykologi, kognitiivis-analyyttinen psykoterapeutti

susan.hovorka@terapiatilakoto.fi

Tiina Saarinen

Psykologi, kognitiivis-integratiivinen psykoterapeutti

tiina.saarinen@terapiatilakoto.fi

Ei tilaa uusille asiakkaille

Paula Rintatalo

Psykologi, kognitiivis-integratiivinen psykoterapeutti

paula.rintatalo@terapiatilakoto.fi

Ei tilaa uusille asiakkaille

Tuula Kukkohovi

Psykoterapian erikoispsykologi, integratiivinen psykoterapeutti

tuula.kukkohovi@terapiatilakoto.fi

Riikka Jatila

Psykologi, kognitiivis-analyyttinen kouluttajapsykoterapeutti

riikka.jatila@terapiatilakoto.fi

Ei tilaa uusille asiakkaille

Selma Gaily-Luoma

Psykologi, pari- ja perhepsykoterapeutti, yksilöpsykoterapeuttikoulutuksessa 

selma.gaily-luoma@terapiatilakoto.fi

Suvi Niemi

Psykologi, psykodynaaminen psykoterapeutti

suvi.niemi@terapiatilakoto.fi

Ei tilaa uusille asiakkaille

Janna Hujanen

Psykologi, integratiivisessa psykoterapeuttikoulutuksessa

hujanen.janna@gmail.com

Vapaita paikkoja koulutuspsykoterapiaan