PSYKOTERAPEUTIT

Terapiatila Kodossa työskentelevät psykoterapeutit ovat pohjakoulutukseltaan psykologeja ja monipuolisesti jatkokouluttautuneita psykoterapeutteja, joilla kaikilla on KELA-pätevyys. Voit hakeutua vastaanotolle niin lyhyeen kuin pidempään työskentelyyn. Psykoterapeutit käyttävät joustavasti eri menetelmiä työskentelyssään ja työskentelyn keskiössä on aina toimiva ja luottamuksellinen yhteistyösuhde. Lisätietoja psykoterapeuteista saat klikkaamalla kuvaa.

Susan Hovorka-Paronen 

Psykologi, kognitiivis-analyyttinen psykoterapeutti

susan.hovorka@terapiatilakoto.fi

Tiina Saarinen

Psykologi, kognitiivis-integratiivinen psykoterapeutti

tiina.saarinen@terapiatilakoto.fi

Paula Rintatalo

Psykologi, kognitiivis-integratiivinen psykoterapeutti

paula.rintatalo@terapiatilakoto.fi

Tuula Kukkohovi

Psykoterapian erikoispsykologi, integratiivinen psykoterapeutti

tuula.kukkohovi@terapiatilakoto.fi

Riikka Jatila

Psykologi, kognitiivis-analyyttinen kouluttajapsykoterapeutti

riikka.jatila@terapiatilakoto.fi


Selma Gaily-Luoma

Psykologi, psykoterapeuttikoulutuksessa 

selma.gaily-luoma@terapiatilakoto.fi