PSYKOTERAPEUTIT

Terapiatila Kodossa työskentelevät psykoterapeutit ovat pohjakoulutukseltaan psykologeja ja monipuolisesti jatkokouluttautuneita sekä Kela-pätevyyden omaavia ammattilaisia. Osalla psykologeista on yksilöpsykoterapiakoulutus vielä meneillään ja he tarjoavat koulutusvaiheen hoitoja. Voit hakeutua vastaanotolle niin lyhyeen kuin pidempään työskentelyyn. Psykoterapeutit käyttävät joustavasti eri menetelmiä työskentelyssään ja työskentelyn keskiössä on aina toimiva ja luottamuksellinen yhteistyösuhde. Lisätietoja psykoterapeuteista saat klikkaamalla kuvaa.

Susan Hovorka-Paronen 

Psykologi, kognitiivis-analyyttinen psykoterapeutti

susan.hovorka@terapiatilakoto.fi

Ei tilaa uusille asiakkaille

Tiina Saarinen

Psykologi, kognitiivis-integratiivinen psykoterapeutti

tiina.saarinen@terapiatilakoto.fi

Ei tilaa uusille asiakkaille

Paula Rintatalo

Psykologi, kognitiivis-integratiivinen psykoterapeutti

paula.rintatalo@terapiatilakoto.fi

Ei tilaa uusille asiakkaille


Tuula Kukkohovi

Psykoterapian erikoispsykologi, integratiivinen psykoterapeutti

tuula.kukkohovi@terapiatilakoto.fi

Ei tilaa uusille asiakkaille

Riikka Jatila

Psykologi, kognitiivis-analyyttinen kouluttajapsykoterapeutti

riikka.jatila@terapiatilakoto.fi


Selma Gaily-Luoma

Psykologi, pari- ja perhepsykoterapeutti, yksilöpsykoterapeuttikoulutuksessa 

selma.gaily-luoma@terapiatilakoto.fi

Suvi Niemi

Psykologi, psykodynaaminen psykoterapeutti

suvi.niemi@terapiatilakoto.fi

Ei tilaa uusille asiakkaille